تخفیف و خرید گروهی لوسترز

تیم  لوسترز جهت افزایش قدرت خرید کاربران محترم با استفاده از قدرت خرید گروهی سیستم فروش بصورت گروهی را برای گروهی از محصولات پر طرفدار خود راه اندازی نموده است تا قدمی هرچند کوچک در راستای حمایت از تمامی کاربران خود بردارد.


تعریف سیستم خرید گروهی :

این نوع سیستم فروش تعریف بسیار ساده ای داشته که اینگونه معرفی می گردد : 

فروشنده ( وب سایت ، فروشگاه حقیقی و ... ) برای یک محصول مدت و حد نصابی برای حداقل فروش مشخص می نماید و در قبال آن قیمت آن محصول را از تک فروشی به قیمت عمده تبدیل می نماید . در صورتیکه در مدت مشخص فروش به حد نصاب تعیین شده برسد فروشنده اقدام به توزیع محصول با قیمت عمده می نماید.

مثال : قیمت یک کفش در سایت بصورت تک فروشی مبلغ 265،000 تومان می باشد . تیم ما مشخص می کند اگر حداقل 20 عدد از این کفش بصورت یکجا فروخته شود می توان آنرا تا مبلغ 190،000 تومان کاهش قیمت داد و برای اینکار 6 روز زمان تعیین می شود تا سفارشات به حداقل 20 عدد برسدو پس زمان تعیین شده سفارشات بصورت یکجا ارسال می گردد.


سیستم تخفیف و خرید گروهی لوسترز : 

نرم افزار : تیم فنی  لوسترز با پیاده سازی نرم افزار مناسب جهت این نوع فروش این امکان را فراهم کرده است که کلیه کاربران بتوانند براحتی محصول خود را یافته ، بررسی نمایند و در نهایت اقدام به خرید کنند.

تامین کالا : تیم فروش لوسترز با بررسی و نیازسنجی بازار بهترین و پرطرفدارترین محصولات را انتخاب و با تعیین کمترین قیمت ممکن این امکان را فراهم می کند تا با افزایش قدرت خرید کاربران خود لذت خرید و استفاده از محصولات خود را به آنها هدیه دهد.

تعیین حد نصاب : از آنجاییکه تامین کننده کالا در صورتیکه تعداد خرید های انجام شده از یک میزان مشخص بیشتر شود قیمت ها را بصورت عمده محاسبه می نماید تیم فروش لوسترز پس از مذاکره با تامین کننده حداقل میزان خرید را تعیین می نماید تا بتواند قیمت را تا نهایت ممکن به کمترین حد خود برساند.

از آنجاییکه این احتمال وجود دارد که فروش به حد نصاب تعیین شده نرسد با تامین کننده کالا رایزنی صورت می پذیرد در صورت توافق محصول ارسال می گردد در غیر اینصورت کلیه مبالغ پرداختی به حساب کاربران عودت داده می شود.

کمک به حد نصاب رسیدن : شما کاربر عزیز می توانید با امکاناتی که در سایت قرار داده شده است از طریق تلگرام ، فیسبوک ، گوگل پلاس ، توییتر و لینکدین محصول مورد نظر را به دوستان خود معرفی نمایید تا آنها نیز بتوانند از این تخفیفات با خبر کنید و همینطور با خرید آنها در به حد نصاب رسیدن خرید به هم کمک کنید.